Farma Piękności - Gabinet Zduńska Wola

Zabiegi i usługiDietetyka

Cześć ,nazywam się Aneta Opelt, jestem trenerem żywienia oraz specjalistą Zdrowego Stylu życia. Od 8 lat prowadzę stronę internetową ze zdrowym żywieniem. Pasjonatka gotowania i aktywności fizycznej. Ukończyłam kursy w Szkołach Trenerskich które są z ponad 20-sto letnim doświadczeniem, ukończonym dyplomami, certyfikatami i z obecnością kilkuset godzin.

Jestem aktywnym Trenerem personalnym, Instruktorem fitness i trenerem - specjalistą żywienia. Właściwe odżywianie jest podstawą dobrego stanu zdrowia a aktywność fizyczna wpływa na poprawę jakości życia. Połączyłam więc zdrowe odżywianie z treningiem a to niemal natychmiast poskutkowało wieloma oczekiwanymi korzyściami i mimo upływu lat (43) skóra stała się elastyczna, jędrna, sylwetka o której marzyłam a co najważniejsze psychiczny dobrostan. Moje motto życiowe którym chce zarażać innych brzmi: „dobre zdrowie jest rzeczą najważniejszą a aktywność fizyczna sposobem na szczęśliwe życie„.

Nie wiesz jak zacząć? Jak się odżywiać? Jak ćwiczyć? Jak wytrwać w postanowieniach?
Przyjdź do salonu „Farma Piękności„ na umówione konsultacje dietetyczne które prowadzę i polecę również fajne zabiegi w Farmie na ciało typu (giń cellulicie) umawiam również treningi personalne, które prowadzę w „ Siłowni Maximus” .do zobaczenia ,pozdrawiam Aneta Opelt